Hlavní nabídka:

Závody
Velikonoční regata 2015

Vážení přátelé,

Velikonoční regata roku 2015 se podle plánu uskutečnila dne 5.4. v Klubu jachtingu Těrlicko . Závod začal ve 12 hod, kdy se mírný severní vítr (3-6 m/s) ustálil. Tento závod stanovil rekord v počtu rozjížděk, podařilo se odjet celkem 15. Trať byla po celou dobu závodu stejná, i když v některých okamžicích se směr větru trochu měnil a závodníci museli být ve střehu a na změny v rámci možností reagovat. Jako již po několikáte, závod s přehledem vyhrál Tomáš Zielonka. Závodníky na ostatních místech dělily jen jednobodové rozdíly. Na druhém skončil Saša Pacek, na třetím Adam Zmuda. Ostatní výsledky zde na výsledkové listině. Vítěz obržel putovní pohár - putovní velikonoční vejce. Fotografie budou zveřejněny později.

Rovněž jsou aktualizovány tabulky dosavadních závodů , kdy si první pozice ve statistikách upevnil. Tomáš Zielonka. Je plánována Prazdninová regata a to na 18.7.2015.

Chtěl bych poděkovat klukům za pomoc při organizaci závodu.